Poradniki do pobrania

pełnosprawni w pracy:)

Więcej
2012/12/20 17:24 #2 przez Ania21
Ania21 odpowiedział w temacie: Re: pełnosprawni w pracy:)
Obecnie pracuję w bibliotece szkolnej w niepełnym wymiarze godzin + pracujące weekendy, wcześniej w tej samej firmie pracowałam na pełnym etacie w sekretariacie (wliczając w to pracujące weekendy oraz liczne nadgodziny). Wcześniej przez kilka lat byłam opiekunką do dzieci, więc praca fizyczna. Niepełnosprawność nie jest i nie była jak na razie przeszkodą, nie byłam na zwolnieniu lekarskim od 6l (mój staż pracy tyle wynosi) nie wyobrażam sobie życia bez pracy!

Ania

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/20 07:22 #3 przez lidi
lidi odpowiedział w temacie: Re: pełnosprawni w pracy:)
W tej chwili jestem na rencie, ale przepracowałam 20 lat w służbie zdrowia , a później jeszcze kilka prowadząc działalność. Moja niepełnosprawność trwająca od dzieciństwa nie przeszkodziła mi w pracy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • svietic
  • svietic Avatar
2012/12/20 06:41 #4 przez svietic
svietic odpowiedział w temacie: pełnosprawni w pracy
A ja jestem na emeryturze, to co mam napisać... ?
Ale na tę emeryturę zasłużyłam pracą. Najpierw jako asystent projektanta w fabryce telewizorów. To była praca umysłowa. Rysowałam schematy telewizorów. Potem miałam własny stragan na rynku i to chyba była praca fizyczna. W międzyczasie byłam radną i to była praca społeczna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/19 22:46 #5 przez tomek72
tomek72 odpowiedział w temacie: Re: pełnosprawni w pracy:)
Jestem dekażem, nie jest to moja wyuczona profesja. Po prostu kilka lat temu przyjechałem do USA, zaczołem pracować "na dachu" i tak zostało do teraz. Tyle że parę lat wstecz byłem jeszcze przed wypadkiem w którym straciłem lewą nogę po wyżej kolan. Praca nie jest lekka i bezpieczna, motywują mnie pieniądze. I sprawa zasadnicz bez dobrej protezy nie mógbym tego robić. Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/19 20:25 #6 przez Jolka
Jolka odpowiedział w temacie: Re: pełnosprawni w pracy:)
Ja od 14 lat jestem farmaceutką i nie wyobrażam sobie innej pracy.Mam skrócony czas pracy ale to dopiero od kilku miesięcy a wcześniej bywały dyżury 10-godzinne.Praca i umysłowa i fizyczna a moja niepełnosprawność mi w tym w ogóle nie przeszkadza.Tylko raz zdarzyło mi się kilka dni wolnego z powodu obtarcia na kikucie, poza tym pracuję tak, jak pozostali pracownicy.Lubię swoją pracę, choć do lekkich nie należy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/19 16:39 #7 przez piotr33
piotr33 stworzył temat: pełnosprawni w pracy:)
Witam , mam takie pytanie : kto z Was moi drodzy pracuje zawodowo , i czy jest to praca fizyczna ? Opowiedzcie o swojej pracy jaki jest jej charakter , to przeciez nie są jakieś utajnione informacje:). Ja np , w tej chwili jestem na zasiłku rehabilitacyjnym, ale za wszelka cene wracam do pracy w kwietniu :) nawet jeśli to by miała być praca za marne pieniądze:). Nawet nie zamierzam składac wniosku do ZUS w sprawie renty...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.169 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art